Dyrektor Joanna Dziadur
Zastępca dyrektora Joanna Spyt
Grupa I
Poziomki: wychowawca: Paulina Gwóźdź, pomoc nauczyciela: Aneta Janowska-Czernik.
Grupa II
Jeżyki: wychowawca: Maria Janus, pomoc nauczyciela: Anna Sałęga.
Ewa Nowakowska-Rusek, nauczany przedmiot: j. angielski
Izabela Podobińska, Mariusz Wiech nauczany przedmiot: rytmika,
Jerzy Ostrożański, nauczany przedmiot: gimnastyka korekcyjna
Joanna Zięblińska, nauczany przedmiot: sensoplastyka
Anna Brożyna, nauczany przedmiot: religia
Paulina Gwóźdź, psycholog
"0" wychowawca: Beata Blitek, pomoc nauczyciela Małgorzata Wiśniewska
kl I wychowawca: Katarzyna Borówka, nauczyciel wspomagający Elżbieta Synowska-Słota
kl II wychowawca: Izabela Podobińska
kl III wychowawca: Joanna Spyt , nauczyciel wspomagający Elżbieta Kustra
Justyna Dąbek, nauczany przedmiot: j. angielski
Izabela Podobińska, Mariusz Wiech nauczany przedmiot: rytmika, ed. muzyczna,
Jerzy Ostrożański, nauczany przedmiot: wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
Joanna Zięblińska, nauczany przedmiot:sensoplastyka, ed. plastyczna, ed.informatyczna, etyka
Anna Brożyna, nauczany przedmiot: religia
Joanna Spyt, pedagog
Emilia Troc, psycholog
Anna Rutka, rewalidacja, pedagog specjalny
Joanna Dziadur, nauczany przedmiot: historia
Olga Orłowska-Warczak, nauczany przedmiot: j.polski, logopeda
Justyna Dąbek, nauczany przedmiot: j. angielski
Anna Kawęska, nauczany przedmiot: j. niemiecki
Danuta Staszkiewicz, nauczany przedmiot: matematyka
Izabela Różycka-Białek, nauczany przedmiot: matematyka, j. angielski
Anna Stach, nauczany przedmiot: chemia
Joanna Pokorska, nauczany przedmiot: biologia
Henryk Witecki, nauczany przedmiot: fizyka, zaj. techniczne
Joanna Zięblińska, nauczany przedmiot: plastyka, informatyka
Mariusz Wiech, nauczany przedmiot: muzyka
Jerzy Ostrożański nauczany przedmiot: wychowanie fizyczne
Elżbieta Synowska-Słota, nauczany przedmiot: edukacja dla bezpieczeństwa, świetlica
Piotr Kondraciuk, nauczany przedmiot: wiedza o społeczeństwie, geografia, przyroda, etyka
Justyna Żurowska wdż, doradztwo zawodowe
Elżbieta Kustra: , nauczany przedmiot: biblioteka, świetlica
Anna Brożyna, nauczany przedmiot: religia
ks. Andrzej Grodecki, nauczany przedmiot: religia
kl 0 – Beata Blitek
kl I – Katarzyna Borówka
kl II – Izabela Podobińska
kl III – Joanna Spyt
kl IV – Elżbieta Kustra
kl V – Izabela Różycka-Białek
kl VI - Elżbieta Synowska-Słota
kl VII - Olga Orłowska-Warczak
kl VIII - Izabela Różycka-Białek